Укр
Рус

Зв'язатися

Про бренд Cecotec

Cecotec – провідна іспанська компанія, яка розробляє унікальні технологічні рішення для товарів домашнього вжитку.

Засновані в 1995 році, ми постійно працюємо над тим, щоб пропонувати надійні та якісні продукти, що адаптуються до потреб наших клієнтів. З 2014 року Cecotec займається розробкою власних технологій для побутової техніки та постійним впровадженням інновацій.

Інновації мають бути доступними, тому що допомога людям у їхньому повсякденному житті — це те, що справді має значення. Ми дбаємо про ваше благополуччя, тому працюємо над створенням унікальних продуктів, враховуючи всі останні тенденції ринку під час розробки, вимагаючи найкращої якості. Cecotec думає про найдрібніші деталі, починаючи з дизайну продукту та закінчуючи післяпродажним обслуговуванням. Кожен продукт простий у використанні, безпечний та відрізняється ідеальним співвідношенням ціни та якості.

Але все ж таки краще за нас самих про Cecotec скажуть факти:
TOP 1
  1. онлайн-продавець Іспанії / 2018
  2. офлайн-продавець Іспанії / 2019
  3. більше 50 тижнів на Amazon
AMAZON PRIME DAY
  1. Кращий продавець Іспанії / 2017, 2018
  2. Кращий домашній та куліраний продавець / 2019
ALIEXPRESS
  1. Єдиний іспанський партнер з фізичного складу
  2. Продавець побутової техніки №1
100 ПАТЕНТІВ
  1. На електричні скутери, 100 непатентованих інновацій та додаток для голосових асистентів Alexa та Google Assistant

Надпотужні роботи, які прибирають, як людина, тільки без неї, електричні скутери, які допомагають нам пересуватися без кордонів, автоматичні кавомашини, які знають вашу ідеальну каву, кухонні комбайни, які перетворюють новачка на шеф-кухаря… Про цю та іншу інноваційну техніку можна докладніше дізнатися на сайті компанії.