Укр
Рус

Зв'язатися

Код: 10949
Артикул: CCTC-04943

Бездротовий пилосос Cecotec Conga Rockstar 10000 Nebula Station

Немає в наявності
Короткі характеристики
Споживана потужність
450 Вт
Час роботи на одному заряді
70 хв
Обсяг пилозбірника
0.5 л
Сила всмоктування
30000 Па
Індикація рівня заряду
Так
Всі характеристики
Детальніше про товар
banner
Акумуляторний пилосос Cecotec Conga Rockstar 10000 Nebula Station
Акумуляторний пилосос Cecotec Conga Rockstar 10000 Nebula Station забезпечує швидке та ретельне прибирання всього вашого будинку. Ергономічний дизайн і мала вага пилососу дозволяють легко прибирати навіть важкодоступні місця, а потужна сила всмоктування 30 кПа ефективно видаляє дрібні частинки пилу.
  • Автоматичне вантаження сміття
  • Технологія ForceSonic
  • До 70 хвилин автономної роботи
  • Компактний та портативний дизайн
Потужність, що підкорює будь-які забруднення
Завдяки безщітковому цифровому двигуну потужністю 450 Вт, Conga Rockstar 10000 Nebula Station досягає рівня всмоктування 30 кПа, забезпечуючи бездоганний результат прибирання, тишу та комфорт.
descr img
Легке самоочищення
Станція автовивантаження сміття з мішком об'ємом три літри позбавить вас необхідності очищати щодня пилозбірник. Завдяки герметичному мішку запахи та мікрочастинки не зможуть знову потрапити назовні. З Conga Rockstar 10000 Nebula Station прибирання стає не тільки простим, але й безпечним для здоров'я.
descr img
Заміна мішка кілька разів на рік
Гіпоалергенний мішок, який знаходиться у станції автовивантаження сміття, потрібно міняти всього 4 рази на рік. Це не лише зручно, а й экономічно.
***Заміна мішка може змінюватись в залежності від умов експлуатації пилососа.
descr img
Автоматичне прибирання
Пилосос визначає бруд та тип поверхні за допомогою датчиків, автоматично адаптує потужність, збільшує автономність та ефективно видаляє забруднення.
descr img
До 70 хвилин автономності
Потужний акумулятор 2500 мАч і напруга 29,6 В забезпечують до 70 хвилин безперервного прибирання, що дозволяє очистити весь будинок без необхідності підзарядки.
descr img
Телескопічна трубка
Забезпечте максимальний комфорт під час прибирання завдяки телескопічній трубці пилососа, яка дозволяє регулювати висоту та підбирати оптимальне положення для прибирання різних ділянок.
descr img
Комбінована щітка
Унікальна конструкція із щетинками та силіконовими стрічками, ефективно видаляє та утримує бруд будь-якого типу, забезпечуючи бездоганну чистоту підлоги.
descr img
Чистота у кожному куточку
Проведіть ретельне прибирання всіх кутів та меблів у будинку за допомогою додаткових насадок
descr img