Укр
Рус

Зв'язатися

Код: 10947
Артикул: CCTC-08434

Бездротовий пилосос Cecotec Conga Rockstar 6500 Century ErgoWet Animal

Немає в наявності
Короткі характеристики
Споживана потужність
630 Вт
Час роботи на одному заряді
100 хв
Обсяг пилозбірника
0.5 л
Сила всмоктування
30000 Па
Індикація рівня заряду
Так
Всі характеристики
Детальніше про товар
banner
Акумуляторний пилосос Cecotec Conga Rockstar 6500 Century ErgoWet Animal
Акумуляторний пилосос Cecotec Conga Rockstar 6500 Century ErgoWet Animal має високу потужність всмоктування 30 кПа та дизайн повороту 360 градусів, для збирання пилу в будь-якому місці. Літій-іонний акумулятор ємністю 2500 мАг та напругою 37 В забезпечує час роботи до 100 хвилин і швидкість зарядки всього за 4-5 годин.
  • Акумулятор ємністю 2500 мАг
  • Компактний та портативний дизайн
  • Вбудований цифровий екран
  • Система Parallel Cyclone
Пилосос, який піклується про ваших тварин
Як щодо пилососу, який прибиратиме шерсть вашого домашнього улюбленця відразу ж у пилозбірник? Так, саме це і робить Conga Rockstar 6500 Century ErgoWet Animal особливим, а його надпотужна сила всмоктування до 200 аВт не залишить жодного шансу для будь-якого бруду, пилу та шерсті.
descr img
Тривала автономна робота
Літій-іонний акумулятор ємністю 2500 мАг та напругою 37 В забезпечує неперевершений час роботи до 100 хвилин. Ви легко зможете прибрати всю свою квартиру або будинок без зусиль і проводів.
descr img
Унікальна щітка Jalisco
Щітка Jalisco виготовлена з високоякісного мікроволокна, який делікатно усуває всі найдрібніші частинки бруду, наприклад, такі як пісок.
descr img
Система ErgoWet та насадка для вологого прибирання
Система ErgoWet дозволить очистити складні ділянки і дістатися навіть до найважчих місць, а прикріпивши до пилососа окрему насадку для вологого прибирання, ви зможете мити поверхні, створюючи ідеальну чистоту будинку.
descr img
Система Parallel Cyclone
Система Parallel Cyclone вловлює дрібний пил і поміщає його на стінках циклону. Завдяки цьому вдається знизити опір повітря та зберегти стабільний рівень потужності.
descr img
Ефективне прибирання 4-в-1
З легкістю перемикайтеся між вертикальним всмоктуванням, функцією щітки, портативним та миючим пилососом, не втративши при цьому жодної краплі потужності. Завдяки інноваційній технології на 360 градусів, акумуляторний пилосос забезпечує комфортне та ефективне прибирання з повною свободою рухів.
descr img
Три режими роботи
Екорежим максимально продовжує роботу акумулятора з оптимальним результатом. Турборежим видаляє найскладніші забруднення і ретельно пилососить килими. Авторежим визначає ступінь забруднення та тип покриття, самостійно підбираючи потужність всмоктування для найбільш ефективного очищення.
descr img